mnö mammamia mix Kalamar Kemiği 500 Gr SN6839

mnö mammamia mix Kalamar Kemiği 500 Gr SN6839

Süpermarket / Pet Shop / Kuş Ürünleri / Kuş Gaga Taşı
USD 10 In stock
$10.00 $25.00 40% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.9/5, 66 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

mnö mammamia mix Kalamar Kemiği 500 Gr SN6839

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Mürekkep Balığı Kalamar Kemiği - Tüm kuş türleri (Muhabbet Kuşları, Kanarya Türleri, Papağan Türleri vb.) için eşsiz bir doğal kalsiyum kaynağıdır. Kuşların doğada bulabildikleri kalsiyum, kemik ve kas yapılarını daha kuvvetlendirir ve kuşların tüylerinin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunan mineraller sayesinde yakalanması muhtemel hastalıklar ile mücadele edilmesinde etkin rol oynar. Kuşlarda gaganın aşırı uzamasını engelleyerek, çirkin ve sağlıksız bir görünüme sahip olmasını engeller. Bu kuşlar için çok faydalı günlük bir aktivitedir. İçindekiler Mürekkep balığı kemiği Ölçüler Boyut: 7-8-9 Beslenme Önerisi Ürünü kuşların kolayca uzanabildikleri bir noktaya, yumuşak kısmı içeri bakacak şekilde üzerindeki klipsler yardımıyla kafese sabitleyin.
Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

mnö mammamia mix Kalamar Kemiği 500 Gr SN6839